665 777 151 Pl. Rodła 8, 70-419 Szczecin

Ubezpieczenia mieszkań i domów

Mieszkanie lub dom jest podstawowym czynnikiem zapewniającym nam poczucie bezpieczeństwa, dlatego w szczególny sposób warto przyłożyć wagę do jego ubezpieczenia. Dzięki temu, w razie nieszczęśliwego zdarzenia typu pożar, zalanie lub włamanie, odszkodowanie z ubezpieczenia znacznie złagodzi nieprzyjemne konsekwencje.

 

Wiemy, co jest istotne: pomoc fachowca w trudnych sytuacjach w domu i szybka wypłata odszkodowania.

 

Niezależnie czy posiadasz mieszkanie czy dom, a może dopiero go budujesz lub chcesz chronić również elementy działki i budynki gospodarcze, jak garaż – wybierz:

  • komfortowe i zapewniające kompleksową ochronę Twojego majątku i Ciebie ubezpieczenie Bezpieczny dom plus.
  • lub elastyczne ubezpieczenie Bezpieczny dom

W obu przypadkach odszkodowanie nie tylko pozwoli Ci odtworzyć zniszczone nieruchomości, ale również pokryje koszty powstałe w związku ze szkodą, np. akcji ratowniczej.

 

Osobom, które potrzebują tylko prostego ubezpieczenia wyposażenia, w podstawowym zakresie polecamy ubezpieczenie Wspólny parasol.

Home Assistance to bezpłatna, dodatkowa ochrona ubezpieczeniowa dla osób posiadających ubezpieczenie mieszkaniowe Bezpieczny dom plus i Bezpieczny dom. Pomoc udzielana w ramach Home Assistance świadczona jest przez firmę Mondial Assistance, która obsługuje również ubezpieczenia turystyczne Globtroter oraz Car Assistance.

W pakiecie ubezpieczeń Bezpieczny dom plus lub Bezpieczny dom można ubezpieczyć odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym. Ochroną objęta jest odpowiedzialność cywilna ubezpieczonych osób bliskich, wspólnie zamieszkujących i prowadzących wspólne gospodarstwo domowe.

 

Ubezpieczenie chroni przed skutkami finansowymi szkód wyrządzonych nieumyślnie osobom trzecim lub ich mieniu.

umow-sie-na-spotkanie
zadaj-pytanie