665 777 151 Pl. Rodła 8, 70-419 Szczecin

Ubezpieczenia na życie

Jeżeli chcesz zapewnić bliskim bezpieczeństwo finansowe, zabezpieczyć spłatę kredytu, zadbać o start dzieci w dorosłość, zgromadzić kapitał na przyszłość i zapewnić sobie zabezpieczenie finansowe w razie wypadku lub choroby – wybierz odpowiednie ubezpieczenie na życie.

 

Plan na dziś i jutro to ubezpieczenie na życie dla tych wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie i bliskim wsparcie finansowe w razie choroby, wypadku lub śmierci oraz pomoc w trudnych sytuacjach życiowych.

 

Z „Planem na dziś i jutro” będziesz gotowy na zmiany, które może przynieść czas.

Myślisz o zabezpieczeniu finansowym bliskich, gdyby Ciebie zabrakło? Terminowe ubezpieczenie na życie zabezpieczy spłatę zobowiązań finansowych – kredytu, pożyczki. Wypłata świadczenia w razie śmierci pozwoli bliskim spłacić zobowiązania i utrzymać standard życia na dotychczasowym poziomie. Świadczenie jest zwolnione z podatków od zysków oraz z podatku spadkowego.

 

Z Planem pełnej ochrony możesz również stworzyć pakiet ochronny dla siebie. Zapewnisz sobie wsparcie finansowe w razie choroby lub wypadku.

Gromadzisz określony kapitał na przyszłość bez ryzyka inwestycyjnego. Gwarantowana kwota zostanie wypłacona Tobie w przypadku dożycia do określonego wieku lub Twoim bliskim, gdyby Cię zabrakło.

Myślisz o przyszłości swojego dziecka? Z ubezpieczeniem edukacyjnym możesz zbudować kapitał, który będzie dla niego wsparciem finansowym w kolejnych etapach jego edukacji. Taka polisa posagowa może też zawierać umowy dodatkowe, które będą stanowiły dodatkową ochronę.

Chcesz zadbać o przyszłość swojego dziecka? Ubezpieczenie z planem kapitałowym pozwoli Ci sfinansować jego edukację lub usamodzielnić się. Ochroną możesz objąć nie tylko siebie i dziecko, ale również współmałżonka, z którym je wychowujesz. Twoja rodzina zyska zabezpieczenie i pewność, że w razie wystąpienia zdarzeń objętych ubezpieczeniem Allianz zadba o zebranie kapitału i wypłacenie dziecku go w ustalonym przez Ciebie momencie i formie.

umow-sie-na-spotkanie
zadaj-pytanie