665 777 151 Pl. Rodła 8, 70-419 Szczecin

Ubezpieczenia Podróży

Ubezpieczenia w podróży zagranicznej i krajowej są skuteczną pomocą w razie wypadku, choroby, utraty bagażu w czasie wypoczynku czy podróży służbowej w kraju lub za granicą. Mogą z nich korzystać osoby indywidualne, grupy i pracownicy.

 

Ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia w razie wypadku lub choroby. Samodzielnie dostosujesz zakres i wybierzesz sumę ubezpieczenia do swoich potrzeb. Ubezpieczenie w podróży prywatnej zagranicznej i krajowej możesz wykupić dla siebie oraz dla rodziny lub znajomych.

 

– Ubezpieczenie w podróży krajowej:

Szybka i fachowa pomoc w razie wypadku czy zachorowania w trakcie podróży i wypoczynku w kraju. Ubezpieczenie obejmuje też utratę i zniszczenie bagażu, anulowanie imprezy, biletu czy noclegu w hotelu.

 

– Ubezpieczenie w podróży zagranicznej:

Ubezpieczenie Globtroter niezbędne w czasie prywatnego wyjazdu za granicę w celach wypoczynkowych czy do pracy. Gdy zdarzy się nieszczęśliwy wypadek, choroba, zaginięcie bagażu, konieczność odwołania rezerwacji ubezpieczenie zapewni szybką pomoc na telefon i pokrycie kosztów.

Podróże służbowe, delegacje, zamiejscowe szkolenia – podczas takich wyjazdów wszystko się może zdarzyć. Warto się zabezpieczyć przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń i z ubezpieczeniem Allianz zyskać pewność, że w razie wypadku, choroby lub innego losowego przypadku nasi pracownicy uzyskają pomoc i będą pod dobrą opieką.

 

– Open Business Travel:

Ubezpieczenie Traper w formie polisy otwartej jest przeznaczone dla firm i organizacji zatrudniających cudzoziemców, odbywających częste podróże służbowe w kraju i za granicą. Dzięki tej formie ubezpieczenia pracodawca może zapewnić ochronę pracownikom, dla których Polska nie jest krajem zamieszkania.

Tramp to oferta ubezpieczeń w podróży zagranicznej skierowana do biur podróży: organizatorów i agencji sprzedających imprezy turystyczne, organizujących przejazdy i sprzedających bilety podróżne. Szeroki pakiet ubezpieczeń wzbogaci ofertę biura podróży i pomoże ograniczyć ryzyka związane z organizacją wyjazdów.

umow-sie-na-spotkanie
zadaj-pytanie