665 777 151 Pl. Rodła 8, 70-419 Szczecin

Ubezpieczenia zdrowotne

Kompleksowy program opieki medycznej dla pracowników firm i ich rodzin objętych zdrowotnym ubezpieczeniem grupowym.

 

Oferujemy kompleksowy program ubezpieczeń zdrowotnych, zapewniający dostęp do opieki medycznej, szybki i bezgotówkowy dostęp do lekarzy specjalistów oraz badań diagnostycznych w prywatnych przychodniach. Ubezpieczenia grupowe kierujemy do firm, umożliwiając pracownikom leczenie w prywatnych zakładach opieki medycznej.Korzyści:

  • nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów bez konieczności posiadania skierowania na wizytę
  • refundacja kosztów poniesionych przez Klienta na wizyty lekarskie i badania wykonane w dowolnej placówce medycznej na terenie RP.
  • możliwość objęcia ubezpiczeniem zdrowotnym Współmałżonka/Partnera oraz Dzieci.

Allianz Opieka Szpitalna to program zdrowotny zapewniający organizację i pokrycie kosztów ponad 500 planowych zabiegów operacyjnych. To gwarancja szybkiego dostępu do kilkudziesięciu współpracujących szpitali na terenie całego kraju w ramach trzech wariantów ubezpieczenia. Ochrona życia oraz pakiet assistance dołączany do każdego wariantu zapewnia dodatkową pomoc przed, w trakcie i po pobycie w szpitalu. Opieka Szpitalna to idealne uzupełnienie oferty ambulatoryjnej opieki zdrowotnej lub samodzielny benefit, który można zaproponować pracownikom.

umow-sie-na-spotkanie
zadaj-pytanie